info2shop

Jaké brýle nosí vítězové Mistrovství světa v atletice v Daegu 2011

V období od 27.srpna do 4.září proběhlo Mistrovství světa v atletice v Daegu v Jižní Korei. Na této významné sportovní události dominovala s úspěchem značka Adidas mimo jiné také jako významný zástupce slunečních a korekčních brýlí.Ohlasy sporotovců byly velmi pozitivní zvláště pro brýle Adidas Evil Eye halfrim s LST čočkami.

Dayron Robles

25ti letý Dyron Robles (Kuba) byl světovým šampionem pouhou jednu hodinu! Zvítězil v běhu přes překážku na 110m. Později byl však diskvalifikován za dotek Liu Xiang,s levou rukou. Na sobě měl Adidas Adizero s čirými korekčními skly.

Johan Blake

Johan Blake(Jamaica), 25 let. Získal zlatou medaili ve sprintu na 100m a štafetu 4x100m, kde vytvořil nový světový rekord (37,04s)

Při tiskové konferenci a autogramiádě měl Adidas Evil Eye halfrim.

Leonel Suarez

25ti letý Leonel Suarez (Kuba) vyhrál bronzovou medaili v mužském desetiboji. Během soutěže měl na sobě sluneční brýle Adidas Evil Eye Pro.

Jessica Ennis

26ti letá Jessica Ennis (Velká Británie) vyhrála stříbrnou medaili v ženském sedmiboji. Během konference a ve svém volném čase nosí sluneční brýle Adidas Adivista.

David Rudisha

David Rudisha (Keňa), 23 let.Vyhrál zlatou medaili v mužském sprintu na 800m. Během konference a ve svém volném čase nosí sluneční brýle Adidas Supernova.

Tom Parson a Prezelj Rozle

28 letý Tom Parson (Velká Británie) a 32 letý Prezelj Rozle (Slovinsko) během kvalifikace v mužském skoku do výšky měli brýle Adidas Ambition.

Phillips Idowu (Velká Británie)

33 letý vyhrál stříbrnou medaili v mužském trojskoku. Během konference a ve svém volném čase nosí sluneční brýle Adidas Suria.