info2shop

Brýle značky Beausoleil - dokonalý módní doplněk

Toužíte nosit takové brýle, které nebude mít nikdo jiný? Značkové brýle Beausoleil jsou jako jedny z mála brýlí vyráběny ručně a od každého druhu slunečních nebo dioptrických brýlí jich vždy existuje pouze několik kusů. Díky tomu jsou tak brýle dokonalým originálem a je téměř nemožné potkat na ulici někoho se stejnými brýlemi Beausoleil!

 

Historie značky Beausoleil

Jedinečná francouzská značka slunečních brýlí a brýlových obrub Beausoleil vznikla roku 1987 v Paříži. Jejím zakladatelem se stal vystudovaný optik Frédéric Beausoleil, který se rozhodl své umělecké cítění, smysl pro design, estetiku a funkčnost převést do brýlí. Dalo by se říci, že Frédérica pro život zasvěcený navrhování slunečních brýlí předurčilo i jeho příjmení (beau-krásný, soleil-slunce). Při svých designérských návrzích se Frédéric nechává inspirovat svými oblíbenými francouzskými malíři a sochaři. Největší inspirací je však pro něj jeho vlastní žena (módní redaktorka celosvětového časopisu Marie Claire), která je podle něj žena tajuplná, diskrétní, nezávislá, má ráda vkus a kvalitu. Frédéric je známý tím, že se v minulosti věnoval navrhování brýlí pro Louise Vuittona a Cartiera. Se svými exkluzivními brýlemi se účastnil spousty předních optických veletrhů po celém světě - New York, Moskva, Dubai, Sydney, Tokio, Las Vegas. V současnosti se však naplno věnuje svojí značce Beausoleil.

Unikátnost retro slunečních brýlí Beausoleil

Sluneční brýle Beauoleil jsou zhotovovány speciální laserovou technikou, díky čemuž jsou barvy každých obrouček nenapodobitelné. Nejdůležitějším prvkem brýlí je jedinečná hra s barvami. Sluneční brýle mají kvalitní polarizované čočky a jsou vhodné i k zábrusu dioptrických čoček. Brýle jsou velice elegantní s originálními detaily a nápaditými stranicemi a jsou obzvláště vhodné pro milovníky velkých obrouček. Sluneční brýle Beausoleil se totiž svojí velikostí vracejí do oblíbených a inspirativních 60. let.

    

Dioptrické brýle Beausoleil - vhodné i pro alergiky!

Propracované dioptrické brýle jsou velice originální, kvalitní a nápadité. K jejich výrobě se používají vysoce odolné materiály, jako je jedinečně probarvený frézovaný acetát celulózy, který nejen, že vytváří jedinečné nenapodobitelné barvy každých obrouček i stranic, ale také patří mezi hypoalergenní materiály. Dioptrické brýle jsou vyráběny z titanu nebo kovových slitin. U těchto brýlí se však také můžete setkat s použitými dřevěnými nebo koženými díly a nově i s buvolí rohovinou. Sluneční brýle jsou tedy opravdu výjimečné a exkluzivní!

Brýlové obruby Beausoleil jsou velice luxusní, kvalitní a nadčasové! Díky jejich originalitě si je oblíbila i celá řada předních světových celebrit, jako je Ben Affleck, Jennifer Lopez nebo Denzel Washington. Z českých celebrit jste s brýlemi značky Beausoleil mohli vidět například herce Jiřího Bartošku nebo módní návrhářku Beátu Rajskou.

můj účet