info2shop

Jedinečná kolekce dioptrických brýlí Ray-Ban skladem!


Značka Ray-Ban nabízí ikonické tvary a barvy dioptrických brýlí, které zkrátka musíte mít! Vybírat můžete hned ze tří modelů dioptrických brýlí Ray-Ban, které se od sebe odlišují tvarem a velikostí obrub.

Dioptrické brýle Ray-Ban RX5184

Tento model vychází ze základního tvaru New Wayfarer. Ideální volba pro ty, kteří milují módu a chtějí vystoupit z davu. V našem e-shopu tento model nabízíme v různých barevných provedeních. Vybrat si můžete například žíhané obruby, nebo obruby s barevným gradálem, který Vám dodá opravdu výjimečný vzhled!

 

Dioptrické brýle Ray-Ban RX5228

Nadčasový model, který se vyznačuje obdélníkovými obrubami, které Vám dodají výrazný vzhled. Tyto brýle si můžete pořídit v různých barevných odstínech i se zajímavými vzory. Zaujmout své okolí můžete například s obrubami v transparentním provedení, které působí mladistvě, svěže a originálně zároveň!

  

Dioptrické brýle Ray-Ban RX5268

Tento model brýlí Ray-Ban má nejmenší rozměry a proto je ideální volbou zejména pro lidi s úzkým profilem obličeje. Na stránkách našeho e-shopu naleznete tyto brýle jak v klasickém černém provedení, tak i v zajímavých barevných kombinacích, které působí osobitě a dokážou upoutat pozornost.

 

 

můj účet