info2shop

Oakley Stringer - opravdu pohodlné sluneční brýle s nádechem retro stylu!

 

 

Hledáte kvalitní a zároveň pohodlné sluneční brýle na léto, které Vám zajistí skutečně spolehlivou ochranu zraku? Rádi bychom Vám představili exkluzivní novinku od značky Oakley! Jedná se o velmi slušivý a zároveň univerzální model Oakley Stringer, který je speciálně navržen pro muže i ženy!

Sluneční brýle Oakley Stringer jsou pojmenované podle názvu štíhlé linie běžící podél surfovacího prkna. Tento název brýlí tedy předznamenává, že jsou brýle Oakley Stringer jako stvořené pro všechny aktivní lidi, kteří si rádi užívají svůj volný čas naplno a nespoutaně. Obruby brýlí včetně stranic jsou vyrobené z materiálu O Matter, který je patentovaný firmou Oakley. Jedná se o velmi lehký, odolný a pružná materiál, který Vás nebude nikde tlačit a zároveň spolehlivě odolá poškození.

 

 

 

 

 

 

 

Obruby slunečních brýlí Oakley Stringer mají lehce zakulacený tvar, který evokuje oblíbený retro styl. Se slunečními brýlemi Oakley Stringer se tak budete cítit skvěle a zároveň budete letos moderní, jelikož brýle s prvky retro- stylu jsou pro tohle léto skutečným trendem!

V našem e-hopu nabízíme sluneční brýle Oakley Stringer v různých barevných provedeních. Brýle Oakley Stringer jsou navíc opatřeny čočkami z vysoce kvalitního plastu, který je upraven tak, aby byl pohled přes brýle čistý a jasný bez zkresleného obrazu. Některé čočky jsou navíc opatřeny iridiem, což je speciální zrcadlová vrstva, která prohlubuje barevné kontrasty, zlepšuje vidění v různých světelných podmínkách a chrání oči před oslňujícími odlesky.

můj účet