info2shop

Současný trend brýlí je ve znamení barev a retrostylu

Chcete-li být originální a držet si osobitý styl, sáhněte po značce, kterou si oblíbily i takové celebrity jako jsou Alain Delon, Anthony Hopkins, Nicole Kidman či Jennifer Lopez a mnoho dalších. Frederic Beausoleil je tím, který dává jméno této značce ale především je to neobvykle kreativní francouzský návrhář se smyslem pro barevnou harmonii, eleganci a styl, který dává těmto brýlím jejich pravou tvář. A právě elegance, originální barevnost a neobvyklý design jsou hlavními znaky brýlí Beausoleil díky, kterým se nepochybně stal vůdčí ikonou udávající tón v oblasti módy brýlových obrub.
Sám Frederic Beausoleil uvádí svou kolekci takto: Je to již 21 let, kdy jsem vytvořil svou první kolekci brýlí s jedním zásadním cílem: sdílet s Vámi mou vášeň pro design a předvést Vám mé poslední kreace.
 
Kvalita materiálů, dokonalé tvary, rozmanitost barev a nezaměnitelnost jsou základem mé kolekce a také znakem produktů Beausoleil.
Brýle jsou nadčasové a elegantní. Vyráběné ručně v Paříži a dodávané v limitovaných kolekcích. Jsou určené ženám a mužům, kteří mají rádi luxus, hledají originalitu a kvalitu.
Obruby a sluneční brýle jsou nabízeny v mnoha variantách, v jednoduchých i zakřivených tvarech, od zářivých barev až po teplé odstíny. Objevte tuto kolekci jemných a elegantních tvarů!
Brýle Beausoleil jsou vyráběny z acetátu, který pochází z dílny italského výrobce Mazzucchelli. Jedná se o kvalitní, přírodní materiál vhodný zejména pro alergiky. Všechny barevné kombinace jsou vyrobené exkluzivně pro Beausoleil a jsou patentovány.
Trend acetátu je vhodný pro zakřivené tvary, výrazné a různorodé barvy!
Spojení pružnosti a transparentnosti vyzdvihuje ženskost a eleganci. Je to nejlépe vidět na křivkách acetátové konstrukce stejně jako na kubistických barevných vzorech na stranicích.
Kovové dioptrické brýle
Jemné japonské květiny vyřezané do kovu a usazené na acetátových stranicích zvyšují ženský a elegantní styl tohoto modelu.
Acetátové dámské dioptrické brýle
Kombinace mezi střízlivostí a neobvyklým designem v exkluzivních Beausoleil barvách! Detaily na stranicích dodávají těmto obroučkám šarm. Laserem vytvarované stranice a acetátové očnice dodávají těmto modelům zase velkou smyslnost.
Spolu s rovnými liniemi a křivkami splňují všechny touhy moderního a dynamického zákazníka.

 


SLUNEČNÍ BRÝLE
Sluneční brýle jsou designovány ve tvarech a materiálech, které připomínající sedmdesátá léta a jsou k dostání v mnoha barevných odstínech: želvoviny, champagne a purpurové.


Celý sortiment značky Beausoleil si můžete prohlédnout a koupit na e-shopu ZDE nebo osobně vyzkoušet v prodejnách oční optiky STOOPTIK

distributor značky Beusoleil je firma Omega Optix s.r.o.
převzato z propagačních materiálů Omega Optix s.r.o.
Autor článku: Tomáš Chrobok

můj účet