info2shop

SLUNEČNÍ BRÝLOVÉ ČOČKY RAY-BAN® NA PŘEDPIS

Jak koupit?

1.

Přejděte na sluneční brýle Ray-Ban a vyberte si brýle.

Použijte tlačítko

2.

 • Zadejte údaje z receptu
 • Zvolte nepolarizované/polarizované
 • Vyberte z nabídky skel

TO NEJLEPŠÍ S RAY-BAN

ZAOSTŘENO NA ZNAČKU RAY-BAN®

Děkujeme, že jste si vybrali značku RAY-BAN®. Již od roku 1937 — s cílem chránit oči pilotů před škodlivým slunečním zářením — patříme k předním výrobcům brýlových čoček.
Jsme průkopníky v oblasti polarizačních gradálních čoček a využíváme nejmodernější technologie, abychom zdokonalili antireflexní a hydrofóbní povrchové úpravy.
Vše, co děláme, se řídí našim původním cílem: chránit oči užívatelů, zajistit maximální funkčnost a doplnit jejich každodenní vzhled různými variantami našich oblíbených designů.
Nyní poprvé nabízíme širou škálu obrub s originálními čočkami na předpis značky RAY-BAN®. Ty jsou dostupné ve vyhotoveních pro čiré i sluneční brýle, a v každém ohledu splňují špičkové standardy naší značky.
Pro zákazníky, kteří nechtějí slevit z kvality a hledají dokonalý dojem značky RAY-BAN® je tato novinka právě tím, na co čekali.

VŽDY ABSOLUTNÍ ŠPIČKA

Značka RAY-BAN® se neustále dále vyvíjí a zdokonaluje, a doplňuje své proslulé modely o mimořádné a inovativní optické čočky se špičkovými technologiemi a jedinečnými barevnými paletami.

LOGO RAY-BAN

L Naše ikonické sluneční brýle si stíhací piloti nasadili poprvé před 80 lety. Zatímco technologie od té doby neskutečně pokročila, jedna věc se nezměnila: kdekoliv uvidíte naše nezaměnitelné logo, máte jistotu bezkonkurenční kvality logo RAY-BAN®. A nyní můžete mít stejný punc originality také na vašich nových brýlových čočkách logo RAY-BAN®.
Logo je umístěno v rohu pravé brýlové čočky a iniciály RB jsou vyryty na levé.

DOKONALÝ TVAR

L Typický tvar našich okamžitě rozpoznatelných obrub obstál ve zkoušce času a naše nové brýle na předpis budou vypadat stejně jako ty klasické.
Využíváme desítky let zkušeností s výrobou brýlových čoček, abychom vyladili proces osazování tak, abyste si stále mohli vybrat styl RAY-BAN®, který jste si zamilovali. K nerozeznání od originálu -- nepoznáte rozdíl.

ORIGINÁL A SE ZÁRUKOU

L Nové dioptrické čočky RAY-BAN® jsou pro naše zákazníky zárukou bezkonkurenčního a autentického zážitku RAY-BAN®.
Ke každým brýlím s dioptrickými čočkami RAY-BAN® přikládáme i osvědčení o kvalitě a originalitě.

100% FUNKČNOST

DST - TECHNOLOGIE DIGITÁLNÍHO OPRACOVÁNÍ

L Technologie digitálního opracování je nejmodernější postup, který přesahuje hranice optické technologie.
Brýlové čočky vyrobené digitální technologií s použitím matematických modelů jsou plně optimalizované pro dokonalé vidění, nejen ve středu brýlové čočky, ale po celém jejím povrchu.

Výsledky:

 1. OSTŘEJŠÍ VIDĚNÍ
 2. ŠIRŠÍ ZORNÉ POLE
 3. MENŠÍ NAMÁHÁNÍ OČÍ

 ŠIRŠÍ ZORNÉ POLE

Funkčnost běžných brýlových čoček se snižuje, když se díváme mimo optický střed.Příčinou je boční zkreslení, které vzniká vždy
při pohledu do stran.
Technologie DST upravuje povrch brýlové čočky tak, aby se všechny příchozí světelné paprsky z okolí soustředily do fovei (kruhové jamky). Tento postup je aplikován na celý povrch brýlové čočky a zaručuje optimální vidění ve všech směrech, nejen ve středu, ale také na okrajích brýlové čočky.

Ve výpočtu geometrie digitálně navrhovaných čoček se zohledňuje jak konkrétní parametry daného nositele, tak i brýlového rámu. Návrh geometrie čoček využíva plně optimalizovanou technologii volných tvarů, co zajišťuje maximální zorné pole při pohledu zblízka, na střední i velké vzdálenosti.
Design optimalizovaný pro bežný (18mm) i krátky (15mm) koridor pro sluneční čočky. Pro čiré čočky je délka koridoru variabilní (od 11mm do 18mm).

VĚNUJEME VELKOU POZORNOST VAŠIM DIOPTRICKÝM A SLUNEČNÍM BRÝLOVÝM ČOČKÁM VŠECHNY BRÝLOVÉ ČOČKY RAY-BAN® MAJÍ TVRDOU POVRCHOVOU ÚPRAVU NA OBOU STRANÁCH.

STANDARDNÍ ANTIREFLEXNÍ ÚPRAVA

Naše vysoce kvalitní antireflexní úprava nabízí zákazníkům jedinečný komfort vidění a snadné použití, což vede k maximální spokojenosti zákazníků. Sluneční brýle nabízí možnost standardní antireflexní úpravy na zadní straně.

R

 • OSTŘEJŠÍ VIDĚNÍ
 • ZMÍRNĚNÍ OSLNĚNÍ
  Kontrast je výrazně lepší díky absenci rušivého světla a rozmlženého obrazu. Platí to v jakýchkoliv světelných podmínkách, ale zejména v tmavém prostředí, především při jízdě.
 • HYDROFOBNÍ
  Voda jednoduše steče.

100% OCHRANA PROTI UV ZÁŘENÍ

SLUNEČNÍ BRÝLOVÉ ČOČKY RAY-BAN® NA PŘEDPIS

Dokonalá ochrana proti UV-A a UV-B záření integrovaná do brýlových čoček.
Nezávisle od barvy je zajištěna maximální ochrana po celé ploše čočky i v její nejsvětlejších místech.

ZNAČKA RAY-BAN® nabízí širokou škálu brýlových čoček s cílem vyhovět potřebám všech svých zákazníků.

POLARIZAČNÍ DIOPTRICKÉ SLUNEČNÍ ČOČKY RAY-BAN®

R Polarizační brýlové čočky chrání oči před oslnivými odrazy od vodorovných povrchů. Proto jsou polarizační brýlové čočky tím nejlepším příkladem technologie, ochrany a komfortu.

VÝHODY POLARIZAČNÍCH BRÝLOVÝCH ČOČEK

 • ODSTRAŇUJÍ ODLESKY
 • ZVYŠUJÍ KONTRAST
 • SNIŽUJÍ NAMÁHÁNÍ OČÍ
 • ZVYŠUJÍ VIZUÁLNÍ JASNOST

MATERIÁLY SLUNEČNÍCH BRÝLOVÝCH ČOČEK

L POLYKARBONÁT - 1.59

DOKONALÁ KOMBINACE LEHKOSTI A MECHANICKÉ ODOLNOSTI PRO SLUNEČNÍ BR ÝLOVÉ ČOČKY. IDEÁLNÍ PRO VENKOVNÍ AKTIVITY .
Polykarbonát má jednu z nejnižších specifických měrných hustot ze všech netříštivých materiálů , proto ta charakteristická lehkost tohoto materiálu. Vyrábí se z něj jedny z nejbezpečnějších brýlových čoček díky jeho odolnosti proti nárazu (tj. odolnosti proti nečekaným nárazům) a vysokým teplotám.

Jak koupit?

1.

Přejděte na sluneční brýle Ray-Ban a vyberte si brýle.

Použijte tlačítko

2.

 • Zadejte údaje z receptu
 • Zvolte nepolarizované/polarizované
 • Vyberte z nabídky skel

můj účet