info2shop

POSLEDNÍ ČLÁNKY

Ray Ban Blaze - Odvážný.. Ostrý.. Blýskavý

Společnost povznese Ray-Ban na vyšší úroveň, která překračuje všechna očekávání. Od legendárních ikon po nové, svěží vzory. Co je nového? Inovativní, plochá konstrukce čočky osvěžuje vzor a propůjčuje originální tvar kovovým obrubám. Představujeme nové čočky blaze!!

Novinky značky Tommy Hilfiger

Nové modely z kolekce Tommy Hilfiger Vás překvapí svým spracováním a vzhledem. Oblíbený retro design je módní a neotřelý.

Sluneční brýle Ray-Ban Tech - strhující minimalismus a pohodlí

Nové modely z kolekce Ray-Ban Tech Vás překvapí svojí mimořádnou lehkostí pro Vaše maximální pohodlí! Unikátní design brýlí působí velmi originálně a netradičně

Oakley EVZero Range - opravdu pohodlné sluneční brýle pro sportovce!

Hledáte opravdu kvalitní sportovní sluneční brýle, které budou mít multifunkční využití? Právě takové jsou sluneční brýle Oakley EVZero Range, které jsou vhodné pro trénink, běh, cyklistku a pro další aktivní pohyb venku!

Sluneční brýle Ray-Ban New Gatsby - styl, který podtrhne Vaši individualitu!

Pořiďte si na léto zbrusu nový model slunečních brýlí z dílny Ray-Ban! Jedinečné sluneční brýle Ray-Ban New Gatsby jsou inspirované legendárním Lennon stylem! Zaujmou Vás svými kulatými obrubami z kvalitního plastu a oproti jiným brýlím se vyznačují unikátním prvkem, kterým je dvojitý kovový nosník. Tento detail působí velice originálně a umocní......

můj účet