info2shop

aktuality

strana z 4

Sluneční brýle adidas - sportovní brýle bez kompromisů

 
Sluneční brýle adidas, to je komplexní řešení ochrany očí při sportu i volnočasových aktivitách. adidas vyvíjí sportovní brýle přímo pro sportovce, tak aby vyhovovaly těm nejnáročnějším podmínkám.

celý článek

Nové sluneční brýle Polaroid

 
Pořiďte na léto takové sluneční brýle, které vám zajistí opravdu komfortní ochranu zraku a zároveň se stanou vaším jedinečným módním doplňkem, který pozdvihne a vyladí každý váš letní outfit.

celý článek

Ray Ban Aviator

 
Během své téměř osm dekád dlouhé historie Ray-Ban neustále posouval hranice nejen v inovacích oční optiky, ale také v pop-kultuře. Od prezidentů až po hvězdy stříbrného plátna, od umělců až po topmodelky - Ray-Ban byl neodmyslitelnou kulturní ikonou pro každou generaci.

celý článek

Frogskins Lite

 
Novým faceliftem prošel i jeden z nejprodávanějších modelu brýlí Oakley (Frogskin). .

celý článek

Etnia Barcelona

 
Vlastnili byste rádi elegantní, stylové a krásně barevné brýle?

celý článek

SPORTOVNÍ DIOPTRICKÉ BRÝLE

 
Na trhu je spousta výrobců sportovních brýlí s kvalitními zorníky (skly) chránícími oko před nepříznivými vlivy okolí, ať už mechanickými nebo nebezpečným UV zářením.

celý článek

Moderní geometrie

 
GEOMETRICKÝ POP Výrazné barvy, typické pro charakteristický svět popu.

celý článek

Chraňtě své oči před zářením monitorů a LED osvětlením

 
Jaká dioptrická skla nabízíme? V naší optice se můžete spolehnout na profesionální servis. Nechejte si u nás proto zhotovit skla do dioptrických brýlí a uvidíte, že s výsledkem budete maximálně spokojeni! Vybírat si u nás můžete různé typy skel. Kromě standardní síly čoček s indexem lomu 1,5 Vám nabízíme ztenčené i extra ztenčené čočky, díky kterým plusové dioptrické čočky nebudou vypadat tak vypoukle.

celý článek

Ray Ban Blaze - Odvážný, Ostrý, Blýskavý

 
Společnost povznese Ray-Ban na vyšší úroveň, která překračuje všechna očekávání. Od legendárních ikon po nové, svěží vzory. Co je nového? Inovativní, plochá konstrukce čočky osvěžuje vzor a propůjčuje originální tvar kovovým obrubám. Představujeme nové čočky blaze!!

celý článek

Sluneční brýle Ray-Ban Tech - strhující minimalismus a pohodlí

 
Nové modely z kolekce Ray-Ban Tech Vás překvapí svojí mimořádnou lehkostí pro Vaše maximální pohodlí! Unikátní design brýlí působí velmi originálně a netradičně

celý článek

Oakley EVZero Range - opravdu pohodlné sluneční brýle pro sportovce!

 
Hledáte opravdu kvalitní sportovní sluneční brýle, které budou mít multifunkční využití? Právě takové jsou sluneční brýle Oakley EVZero Range, které jsou vhodné pro trénink, běh, cyklistku a pro další aktivní pohyb venku!

celý článek

strana z 4


můj účet