info2shop

aktuality

strana z 4

Frogskins Lite

 
Novým faceliftem prošel i jeden z nejprodávanějších modelu brýlí Oakley (Frogskin). .

celý článek

Etnia Barcelona

 
Vlastnili byste rádi elegantní, stylové a krásně barevné brýle?

celý článek

SPORTOVNÍ DIOPTRICKÉ BRÝLE

 
Na trhu je spousta výrobců sportovních brýlí s kvalitními zorníky (skly) chránícími oko před nepříznivými vlivy okolí, ať už mechanickými nebo nebezpečným UV zářením.

celý článek

Moderní geometrie

 
GEOMETRICKÝ POP Výrazné barvy, typické pro charakteristický svět popu.

celý článek

Chraňtě své oči před zářením monitorů a LED osvětlením

 
Jaká dioptrická skla nabízíme? V naší optice se můžete spolehnout na profesionální servis. Nechejte si u nás proto zhotovit skla do dioptrických brýlí a uvidíte, že s výsledkem budete maximálně spokojeni! Vybírat si u nás můžete různé typy skel. Kromě standardní síly čoček s indexem lomu 1,5 Vám nabízíme ztenčené i extra ztenčené čočky, díky kterým plusové dioptrické čočky nebudou vypadat tak vypoukle.

celý článek

Ray Ban Blaze - Odvážný, Ostrý, Blýskavý

 
Společnost povznese Ray-Ban na vyšší úroveň, která překračuje všechna očekávání. Od legendárních ikon po nové, svěží vzory. Co je nového? Inovativní, plochá konstrukce čočky osvěžuje vzor a propůjčuje originální tvar kovovým obrubám. Představujeme nové čočky blaze!!

celý článek

Sluneční brýle Ray-Ban Tech - strhující minimalismus a pohodlí

 
Nové modely z kolekce Ray-Ban Tech Vás překvapí svojí mimořádnou lehkostí pro Vaše maximální pohodlí! Unikátní design brýlí působí velmi originálně a netradičně

celý článek

Oakley EVZero Range - opravdu pohodlné sluneční brýle pro sportovce!

 
Hledáte opravdu kvalitní sportovní sluneční brýle, které budou mít multifunkční využití? Právě takové jsou sluneční brýle Oakley EVZero Range, které jsou vhodné pro trénink, běh, cyklistku a pro další aktivní pohyb venku!

celý článek

Sluneční brýle Ray-Ban New Gatsby - styl, který podtrhne Vaši individualitu!

 
Pořiďte si na léto zbrusu nový model slunečních brýlí z dílny Ray-Ban! Jedinečné sluneční brýle Ray-Ban New Gatsby jsou inspirované legendárním Lennon stylem! Zaujmou Vás svými kulatými obrubami z kvalitního plastu a oproti jiným brýlím se vyznačují unikátním prvkem, kterým je dvojitý kovový nosník. Tento detail působí velice originálně a umocní Vaši individualitu!

celý článek

Sluneční a dioptrické brýle Light and Shine

 
Nová kolekce slunečních a dioptrických brýlí Vogue Light and Shine přináší lineární tvary a kontrastní materiály v jasných barvách. Tato naprosto unikátní kombinace vytváří neobyčejně svěží vzhled, se kterým se budete cítit absolutně trendy!

celý článek

Oakley Stringer - opravdu pohodlné sluneční brýle s nádechem retro stylu!

 
Hledáte kvalitní a zároveň pohodlné sluneční brýle na léto, které Vám zajistí skutečně spolehlivou ochranu zraku? Rádi bychom Vám představili exkluzivní novinku od značky Oakley! Jedná se o velmi slušivý a zároveň univerzální model Oakley Stringer, který je speciálně navržen pro muže i ženy!

celý článek

strana z 4


můj účet