Jak opsat z předpisu

Pravé oko
Dioptrie Cylindr Osa cylindru Vzdálenost zornic - PD
Levé oko
Dioptrie Cylindr Osa cylindru Vzdálenost zornic - PD

Pravítko k měření vzdálenosti zornic - PD

Zvolte tloušťku skel

1,5

Standardní síla čoček s indexem lomu 1,5. Ekonomická varianta vhodná pro nižší dioptrie (do +/- 1,5). Není vhodná pro vrtané obruby. K této čočce doporučujeme zvolit antireflexní úpravu s tvrzením.

1,6

Středně ztenčené čočky s indexem lomu 1,6 jsou o 20% - 30% tenčí. Vhodné pro střední a vyšší dioptrie. Pružný a odolný materiál vhodný zvláště pro vázané a vrtané obruby. Nedílnou součástí vysokoindexových čoček je antirelexní, tvrzená a hydrofobní vrstva.

1,67

Extra ztenčené čočky s indexem lomu 1,67 jsou až o 40% tenčí než standardní čočky 1,5. Současně je čočka asférická a dosahuje tedy ploššího zakřivení, zvláště tak plusové dioptrické čočky nebudou tak vypouklé. Asférická plocha navíc eliminuje zkreslení. Nedílnou součástí vysokoindexových čoček je antirelexní, tvrzená a hydrofobní vrstva.

1,74

Vysoký index lomu materiálu docílí největší míru ztenčení, která je potřebná u vysokých dioptrických hodnot. Tato varianta je dostupná pouze pro mínusové dioptrické hodnoty v rozpětí -3,00 až -12,00 D Povrch čočky je zušlechtěn antireflexní, tvrzenou a hydrofobní úpravou.

 

Vyberte povrchovou úpravu skel

Tvrzené

Oboustranné tvrzení chrání plastové čočky před poškrábáním a zvyšuje tím jejich životnost. Je nezbytnou součástí antireflexních úprav a vysokoindexových čoček.

Antireflex + tvrzení + hydrofobní úprava

Antireflexní vrstva odstraňuje nepříjemné odlesky od povrchu brýlových skel, oči nejsou těmito odrazy rušeny a tím nedochází k rychlé unavě očí. Antireflexní úprava současně zvyšuje propustnost viditelného světla skrze brýlovou čočku a zabezpečí tak jasnější a ostřejší obraz.

Oboustranné tvrzení chrání plastové čočky před poškrábáním a zvyšuje tím jejich životnost. Je nezbytnou součástí antireflexních úprav a vysokoindexových čoček.

Hydrofobní úprava zvyšuje odpudivost vody a prachových částic. Zvyšuje odolnost vůči mastnotám a nečistotám.

Antireflex MAX

Kvalitní antireflexní vrstva s extra tvrzenou úpravou, díky použití nanočástic vykazuje až dvakrát větší odolnost proti poškrábání oproti běžným povrchovým úpravám. Součástí je superhydrofobní úprava s vylepšenými antistatickými vlastnostmi, které chrání povrch před prachovými částicemi. Čočka se tak lépe čistí. Antireflexní vrstva zamezuje odleskům od plochy skla, eliminuje oslnění a propouští více světla.

XBlue

Revoluční antireflexní úprava pro předcházení zrakové únavě. Odráží a snižuje sílu škodlivého modrého světla, kterému jsme neustále vystavování díky záření z nejrůznejších typů světelných zdrojů (počítače, notebooky, televize, mobilní telefony, úsporné žárovky, zářivky, veřejné osvětlení, atd.)

 • poskytuje optimální kontrast
 • chrání zdraví oční čočky a sítnice
 • optimální pro každodenní práci s digitálními přístroji
 • chráni před odlesky
 • odolná proti poškrábaní, šmouham, prachu a nečistotám

 

Barva skel

Sluneční:

Samozabarvovací:

Samozabarvovací Transition:

Sluneční

Plastové brýlové čočky zabarvené rovnoměrně po celé ploše v intenzitě 85%. V nabídce je hnědé, šedé nebo zelené zabarvení.

K barevným sklům doporučujeme zvolit tvrzenou a antireflexní úpravu pro zvýšení jejich životnosti a pro kvalitnější vidění.

 • 100% UV filtr.

Samozabarvovací brýlové čočky za výhodnou cenu.

 • Rozsah zabarvení 11% - 65%
 • Součástí je antireflexní a tvrzená povrchová úprava
 • 100% UV filtr

Tyto čočky jsou dostupné pouze s antireflexní a tvrzenou úpravou!

 

Transitions 

Nejnovější generace samozabarvovacích skel. Brýlové čočky Transitions Signature VII jsou nejpokročilejší a nejvyváženější samozabarvovací čočky pro každodenní použití.

 • Zcela čiré uvnitř a v noci.
 • Rychlá reakce na sluneční záření.
 • Zabarvení v rozsahu 5%-85%.
 • Rychlé odbarvení.
 • Blokují 100% UVA a UVB záření.

Tyto brýlové čočky jsou dostupné pouze s antireflexní a tvrzenou úpravou.

Ve variantě ztenčení 1,67 jsou dostupné pouze v dioptrickém rozsahu od -3,00 do -12,00

 

Tloušťka 1,5
0 Kč

Antireflex
780 Kč

Bez zabarvení
0 Kč

Celková cena780 Kč

můj účet