OAKLEY FUEL CELL FERRARI OO9096 A8

Sluneční brýle Oakley Fuel Cell Scuderia Ferrari jsou inspirovány jedinečností vozů Ferrari. Plastové obruby v matně černém odstínu jsou doplněny širokými stranicemi s motivem Ferrari. Čočky s červenou zrcadlovou úpravou spolehlivě ochrání Váš zrak!
-25%
5 290 Kč

3 990 Kč/kus
Našli jste lepší cenu?
Rozměry
6019130
tvar brýlíobdélníkové
určeníunisex
modelFUEL CELL
příslušenstvímikrovláknový pytlík
material obrubyplast
barva obrubymatná černá
materiál čočekplast
barva čočekšedá - červená zrcadlová úprava
kategorie zabarvení3
provedenísportovní

 

Technologie slunečních brýlí Oakley Fuel Cell

Plutonite® Lens
Mimořádně odolný a opticky vyvážený materiál čoček, který dokáže 100% blokovat UVA, UVB i UVC paprsky, včetně škodlivého modrého záření. Díky tomu, že je plutoniová příměs obsažena přímo v čočce, nelze ji používáním brýlí odstranit nebo narušit, a tím snížit UV ochranu.

High Definition Optics®
Souhrn patentovaných technologií, které zajišťují čisté ostré vidění a zachování věrného obrazu, bez nežádoucího zkreslovacího nebo zvětšovacího efektu.

Iridium®
Speciální úprava zevního povrchu čoček pomocí nanesení tenké vrstvy iridia. Tato technologie zlepšuje optické vlastnosti čoček za zhoršených světelných podmínek a snižuje účinky prudkého oslnivého světla.

O-Matter ™
Unikátní patentovaný materiál pro výrobu obrub, který je používaný výhradně značkou Oakley. Jedná se o mimořádně pružný a ultra lehký materiál, který je vysoce odolný vůči nárazům a poškození. Speciální geometrie materiálu O-Matter ™ navíc umožňuje širší periferní vidění.

Three-Point Fit
Unikátní systém zajišťující dotyk brýlí pouze na třech místech hlavy (na nose a na dvou místech nad ušima). Díky této technologii odpadá nutnost zakřivení nožiček stranic, brýle pevně drží na svém místě, aniž by tlačily a při nošení nejsou na hlavě téměř cítit.

Impact Protection
Všechny sluneční brýle Oakley splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu dle stanovených kritérií Americké Standardizační Organizace (ANSI).

15 dní
sluneční brýle-FUEL CELL FERRARI OO9096 A8
Foto
Další varianty