OAKLEY SLIVER OO9262 12

Sluneční brýle Oakley Sliver s matně černými obrubami i stranicemi, které zajímavě kontrastují s výraznými šedými čočkami s červenou zrcadlovou úpravou. Brýle Oakley jsou opatřeny unikátními technologiemi, které zajišťují spolehlivou ochranu Vašeho zraku.
-33%
5 990 Kč

3 990 Kč/kus
Našli jste lepší cenu?
Rozměry
5718140
tvar brýlíobdélníkové
určeníunisex
modelSLIVER
příslušenstvímikrovláknový pytlík
material obrubyplast
barva obrubyčerná
materiál čočekplast
barva čočekšedá - červená zrcadlová úprava
kategorie zabarvení3
provedeníklasické

 

Technologie slunečních brýlí Oakley Sliver

Plutonite® Lens

Mimořádně odolný a opticky vyvážený materiál čoček, který dokáže 100% blokovat UVA, UVB i UVC paprsky, včetně škodlivého modrého záření. Díky tomu, že je plutoniová příměs obsažena přímo v čočce, nelze ji používáním brýlí odstranit nebo narušit, a tím snížit UV ochranu.

High Definition Optics®

Souhrn patentovaných technologií, které zajišťují čisté ostré vidění a zachování věrného obrazu, bez nežádoucího zkreslovacího nebo zvětšovacího efektu.

Iridium®

Speciální úprava zevního povrchu čoček pomocí nanesení tenké vrstvy iridia. Tato technologie zlepšuje optické vlastnosti čoček za zhoršených světelných podmínek a snižuje účinky prudkého oslnivého světla.

O-Matter ™ Unikátní patentovaný materiál pro výrobu obrub, který je používaný výhradně značkou Oakley. Jedná se o mimořádně pružný a ultra lehký materiál, který je vysoce odolný vůči nárazům a poškození. Speciální geometrie materiálu O-Matter ™ navíc umožňuje širší periferní vidění.

Three-Point Fit

Unikátní systém zajišťující dotyk brýlí pouze na třech místech hlavy (na nose a na dvou místech nad ušima). Díky této technologii odpadá nutnost zakřivení nožiček stranic, brýle pevně drží na svém místě, aniž by tlačily a při nošení nejsou na hlavě téměř cítit.

Impact Protection

Všechny sluneční brýle Oakley splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu dle stanovených kritérií Americké Standardizační Organizace (ANSI).

15 dní
akce
sluneční brýle-SLIVER OO9262 12
Foto
Příslušenství k dokoupení
Další varianty