OAKLEY HOLBROOK POLARIZED OO9102 52

Sluneční brýle Oakley Holbrook v matném černém provedení a s polarizačními čočkami s modrou zrcadlovou úpravou! Dokonalá ochrana zraku před UV zářením i oslnivým světlem! Perfektně čistý a jasný obraz bez zkreslení. Mimořádně kvalitní volba materiálů!
-22
%
5 390 Kč

4 190 Kč/kus
Našli jste lepší cenu?
Rozměry
5518137
možnost dioptrických skelANO
tvar brýlíobdélníkové
určeníunisex
modelHOLBROOK
příslušenstvímikrovláknový pytlík
material obrubyplast
barva obrubymatná černá
materiál čočekplast
barva čočekšedá, blue mirror
kategorie zabarvení3
provedeníklasické
polarizačníano

Technologie slunečních brýlí Oakley Holbrook

Plutonite® Lens
Mimořádně odolný a opticky vyvážený materiál čoček, který dokáže 100% blokovat UVA, UVB i UVC paprsky, včetně škodlivého modrého záření. Díky tomu, že je plutoniová příměs obsažena přímo v čočce, nelze ji používáním brýlí odstranit nebo narušit, a tím snížit UV ochranu.
 
Oakley HDPolarized® Polarizace čoček Oakley chrání Vaše oči před nežádoucím oslněním, ke kterému dochází odrazem světelných paprsků od vodorovných ploch, jako je např. vodní hladina, mokrá vozovka, sníh, lesklá dlažba nebo kapota auta. Polarizační čočky Oakley také zlepšují kontrastní vidění a zachovávají věrnost obrazu bez zkreslení.
 
High Definition Optics®
Souhrn patentovaných technologií, které zajišťují čisté ostré vidění a zachování věrného obrazu, bez nežádoucího zkreslovacího nebo zvětšovacího efektu.
 
Iridium®
Speciální úprava zevního povrchu čoček pomocí nanesení tenké vrstvy iridia. Tato technologie zlepšuje optické vlastnosti čoček za zhoršených světelných podmínek a snižuje účinky prudkého oslnivého světla.
 
O-Matter ™
Unikátní patentovaný materiál pro výrobu obrub, který je používaný výhradně značkou Oakley. Jedná se o mimořádně pružný a ultra lehký materiál, který je vysoce odolný vůči nárazům a poškození. Speciální geometrie materiálu O-Matter ™ navíc umožňuje širší periferní vidění.
 
Three-Point Fit
Unikátní systém zajišťující dotyk brýlí pouze na třech místech hlavy (na nose a na dvou místech nad ušima). Díky této technologii odpadá nutnost zakřivení nožiček stranic, brýle pevně drží na svém místě, aniž by tlačily a při nošení nejsou na hlavě téměř cítit.
 
Impact Protection
Všechny sluneční brýle Oakley splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu dle stanovených kritérií Americké Standardizační Organizace
skladem
sluneční brýle-HOLBROOK POLARIZED OO9102 52
Foto
Příslušenství k dokoupení
Další varianty