OAKLEY TWOFACE OO9189 05

Sluneční brýle Oakley Twoface Vás zaujmou svým originálním designem ve sportovním stylu! Šedé plastové obruby jsou vysoce odolné. Šedé plastové čočky jsou opatřeny vrstvou iridia, které zlepšuje optické vlastnosti čoček za zhoršených světelných podmínek.
-27%
4 490 Kč

3 290 Kč/kus
Našli jste lepší cenu?
Rozměry
6016137
tvar brýlíobdélníkové
určeníunisex
modelTWOFACE
příslušenstvímikrovláknový pytlík
material obrubyplast
barva obrubyčerná mat
materiál čočekplast
barva čočekšedá
kategorie zabarvení3
provedeníklasické

Technologie slunečních brýlí Oakley Twoface

Plutonite® Lens
Mimořádně odolný a opticky vyvážený materiál čoček, který dokáže 100% blokovat UVA, UVB i UVC paprsky, včetně škodlivého modrého záření. Díky tomu, že je plutoniová příměs obsažena přímo v čočce, nelze ji používáním brýlí odstranit nebo narušit, a tím snížit UV ochranu.

High Definition Optics®
Souhrn patentovaných technologií, které zajišťují čisté ostré vidění a zachování věrného obrazu, bez nežádoucího zkreslovacího nebo zvětšovacího efektu.

Iridium®
Speciální úprava zevního povrchu čoček pomocí nanesení tenké vrstvy iridia. Tato technologie zlepšuje optické vlastnosti čoček za zhoršených světelných podmínek a snižuje účinky prudkého oslnivého světla.

O-Matter ™
Unikátní patentovaný materiál pro výrobu obrub, který je používaný výhradně značkou Oakley. Jedná se o mimořádně pružný a ultra lehký materiál, který je vysoce odolný vůči nárazům a poškození. Speciální geometrie materiálu O-Matter ™ navíc umožňuje širší periferní vidění.

Three-Point Fit
Unikátní systém zajišťující dotyk brýlí pouze na třech místech hlavy (na nose a na dvou místech nad ušima). Díky této technologii odpadá nutnost zakřivení nožiček stranic, brýle pevně drží na svém místě, aniž by tlačily a při nošení nejsou na hlavě téměř cítit.

Impact Protection
Všechny sluneční brýle Oakley splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu dle stanovených kritérií Americké Standardizační Organizace (ANSI).

15 dní
sluneční brýle-TWOFACE OO9189 05
Foto
Příslušenství k dokoupení
Další varianty